გარემოსდაცვითი ზედამხედველობის დეპარტამენტს ახალი ხელმძღვანელი ჰყავს
გარემოს დაცვისა და სოფლის მეურნეობის მინისტრმა ლევან დავითაშვილმა თანამშრომლებს გარემოსდაცვითი ზედამხედველობის დეპარტამენტის ახალი ხელმძღვანელი ირაკლი მუკნიაშვილი წარუდგინა.
ირაკლი მუკნიაშვილი 2012-2013 წლებში შსს კონტრდაზვერვის დეპარტამენტის სამსახურის უფროსის თანამდებობას იკავებდა. 2013-2014 წლებში, იგი გარემოსდაცვითი ზედამხედველობის დეპარტამენტს ხელმძღვანელობდა, ხოლო 2014-2017 წლებში ეროვნული სატყეო სააგენტოს უფროსის მოადგილის თანამდებობას იკავებდა.
მუკნიაშვილმა გარემოსდაცვითი ზედამხედველობის დეპარტამენტის უფროსის თანამდებობაზე პაატა ბატიაშვილი ჩაანაცვლა, რომელიც დეპარტამენტს 2016 წლის აგვისტოდან ხელმძღვანელობდა.

The Head was appointed in the Environmental Supervision Department
The Minister of Environmental Protection and Agriculture, Levan Davitashvili introduced the employees of the Ministry with the  new Head of the Environmental Supervision Department Irakli Mukniashvili.
In 2012-2013, Irakli Mukniashvili was the Head of the Counter Intelligence Department of the Ministry of Internal Affairs. In 2013-2014 he was Head of the Environmental Supervision Department, and in 2014-2017 he was the Deputy Head of the National Forestry Agency.
Irakli Mukunaishvili replaced Paata Batiashvili, head of the Environmental Supervision Department since August, 2016.