საქართველო - ზემო სამგორის ირიგაციის პროექტი (ზსიპ) - ინჟინერ-ჰიდრავლიკოსი, ნომერი: ZSIP/PMU/INDV-06
კონტრაქტის სახელი: ინჟინერ-ჰიდრავლიკოსი
ნომერი: ZSIP/PMU/INDV-06
საქართველოს გარემოს დაცვისა და სოფლის მეურნეობის სამინისტრომ (სგდსმს) მიიღო დაფინანსება ევროპის საინვესტიციო ბანკიდან (EIB) და საფრანგეთის განვითარების სააგენტოდან (AFD), რომ დააფინანსოს საქართველო – ზემო სამგორის ირიგაციის პროექტი და განზრახული აქვს ამ თანხების ნაწილი გამოიყენოს შემდეგი კონტრაქტის გადახდებისათვის: ინჟინერ-ჰიდრავლიკოსის საკონსულტაციო მომსახურება.
საქართველოს გარემოს დაცვისა და სოფლის მეურნეობის სამინისტრო (სგდსმს) იწვევს უფლებამოსილ კანდიდატებს წარმოადგინონ წინადადებები შემდეგი საკონსულტაციო (შემდგომში წოდებული „მომსახურება“) მომსახურების მოწოდების მიზნით: ინჟინერ-ჰიდრავლიკოსი. დეტალური ინფორმაცია მომსახურების შესახებ აღწერილია დანართი N1-ში - სამუშაო დავალება.
კანდიდატის შერჩევა განხორციელდება შესყიდვების სახელმძღვანელოს შესაბამისად EIB-ის მიერ დაფინანსებული პროექტებისთვის, დათარიღებული 2024 წლის მარტით და ინდივიდუალები შეირჩევიან „ღია პროცედურით“, ამავე სახელმძღვანელოს პუნქტი 4.2.1-ის შესაბამისად https://www.eib.org/en/publications/20240132-guide-to-procurement-for-projects-financed-by-the-eib.

Assignment Title: Hydraulic Engineer
The Ministry of Environmental Protection and Agriculture of Georgia (MEPA) has received financing from the European Investment Bank (Bank) and the Agence Française de Développement (AFD) to fund the Georgia – Zemo Samgori Irrigation Project and intends to apply part of the proceeds toward payments under the contract for Hydraulic Engineer’s consultancy service.
The Ministry of Environmental Protection and Agriculture of Georgia (MEPA) now invites eligible candidates to submit the Proposal to provide the following consulting services (hereinafter called “Services”): Hydraulic Engineer. More details on the Services are provided in Annex 1- Terms of Reference.
The Selection of the Candidate shall be conducted in accordance with the provisions of the Guide to Procurement (GtP) for projects financed by the EIB dated March 2024, and individuals will be selected under the ‘Open procedure’, EIB GtP para 4.2.1 (